Nasza firma od lat dostarcza na rynek zaawansowane przemysłowe stacje uzdatniania i zmiękczania wody, przepływowe sterylizatory UV-C, membrany osmotyczne oraz filtry. Są to urządzenia, które dzięki wysokiej efektywności, niezawodności i zaawansowanej konstrukcji znajdują szerokie zastosowanie zarówno w Polsce, jak i na terenie Unii Europejskiej. Za pośrednictwem marki Enfoss dostępna jest także wysokiej jakości woda demineralizowana, w tym również w trybie dostawy pilnej oraz awaryjnej.

Od lat ściśle współpracujemy z renomowanymi partnerami z całej Europy. Podstawowe technologie, na jakich bazuje nasz sprzęt uzdatniający, to przemysłowa odwrócona osmoza, nanofiltracja oraz ultrafiltracja. Szeroka gama modeli, jakie możecie Państwo znaleźć w naszym asortymencie to odpowiedź na potrzeby małych, średnich i dużych zakładów produkcyjnych ze wszystkich sektorów gospodarki. Z kolei w stacjach zmiękczających niezbędną funkcjonalność gwarantuje elektrodejonizacja lub pompy dozujące antyskalant (w zależności od preferencji) umożliwiające przemysłowe odżelazianie wody. Stawiamy na bezkompromisowe podejście do efektywności, poziomu wykonania oraz możliwości technicznych. Wszystkie stacje sygnowane naszym logo wyróżniają się w pełni automatycznym działaniem, wydajnością do 2000 l/h, doskonałą jakością uzdatnianej wody i nowoczesnym designem. Jako seryjny producent w dużym stopniu ograniczyliśmy koszty, dzięki czemu ich cena należy do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

Oferujemy urządzenia o kompletnym wyposażeniu i praktycznie zerowych wymaganiach odnośnie do obsługi. Można je podłączać bezpośrednio do sieci wodociągowej bez konieczności dodatkowej obróbki wody. Praca naszych stacji kontrolowana jest przez zaawansowane sterowniki, a ich konfiguracja odbywa się za pomocą czytelnych, intuicyjnych w obsłudze ekranów LCD. Opisywane rozwiązania są niezwykle chętnie wykorzystywane między innymi w komorach klimatycznych, liniach galwanicznych, lakierniach proszkowych, podczas odpylania przesypów, produkcji chemii gospodarczej, w sklepach akwarystycznych czy w systemach, gdzie wykorzystywane jest mgłowe nawilżanie powietrza. Uzdatniona i zmiękczona ciecz jest stosowana także jako woda chłodnicza oraz podstawowe medium we wszystkich procesach przemysłowych, podczas których panują zwiększone wymogi dotyczące czystości i składu chemicznego poszczególnych odczynników.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasza misja to zapewnić Państwu dostęp do dokładnie takich rozwiązań, jakich potrzebujecie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu!