Stacje demineralizacji wody – Stacja ENFOSS

Zastanawiasz się, co kryje się za stwierdzeniem woda demineralizowana? Chcesz się dowiedzieć, jak przebiega proces jej oczyszczania oraz gdzie się on odbywa? Chcesz poznać więcej informacji na temat stacji demineralizacji wody? A może rozważasz zakup tego rodzaju sprzętu na użytek swojej firmy? W takim razie znalazłeś się we właściwym miejscu! Poznaj sprawdzonego i cieszącego się uznaniem nie tylko w kraju, ale także za granicą, producenta stacji demineralizacji!

stacja demineralizacji wody

Stacja demineralizacji

Stacje demineralizacji wody to ekonomiczne rozwiązane, które sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie. Jedną z ich głównych zalet jest wysoka energooszczędność – proces przebiega sprawnie, szybko i skutecznie, i nie pobiera przy tym dużej ilości energii. Koleiną zaletą jest sposób konstrukcji stacji demineralizacji wody Enfoos, który sprawia, że jest ona prosta i intuicyjna w obsłudze. Bez problemu poradzą sobie pracownicy bez specjalistycznego przeszkolenia. Zarządzanie maszyną nie jest skomplikowane – wykorzystuje się do tego celu nowoczesny sterownik z czytelnym ekranem dotykowym. Praca stacji demineralizacji jest nieustannie monitorowana, co pozwala na szybką reakcję w przypadku wykrycia ewentualnych nieprawidłowości. Maszyna została także wyposażona w układ do zmiękczania wody. Kolejną zaletą stacji demineralizacji wody jest jej niewielki rozmiar, który pozwala na postawienie jej w każdym miejscu! Ponadto urządzenia Enfoos gwarantują skuteczną demineralizację wody bez względu na poziom jej zanieczyszczenia!

Stacje odwróconej osmozy Enfoos to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie.
Kupując stację demineralizacji możesz liczyć na:

Pełne zautomatyzowanie

Nowoczesny wyświetlacz i sprzęt najwyższej jakości.
^

Niewielki rozmiar

Dzięki któremu maszyna sprawdzi się nawet w małych pomieszczeniach!

Oszczędność energii

Nowoczesna konstrukcja stacji odwróconej osmozy powoduje, że maszyna zużywa niewiele energii.

Recyrkulacja

Woda w stacji demineralizacji musi nieustannie krążyć.

Elektroniczny pomiar

Stacje Ro dokonują pomiarów elektronicznych. Dzięki temu wszelkie nieprawidłowości w pracy maszyny są natychmiast wychwytywane i naprawiane.

Układ do zmiękczania wody

Zwiększa on znacząco żywotność membran osmotycznych, które wykorzystywane są podczas procesu odwróconej osmozy. Do filtrowanej wody dodawana jest zmiękczająca substancja chemiczna.

Trzy filtry wstępne

Membrana osmotyczna jest chroniona dzięki trzem filtrom, które pełnią rolę pierwszego „sitka” i usuwają z surowej wody szkodliwe substancje i zanieczyszczenia!
stacja demineralizacji

Proces odwróconej osmozy

Na czym polega proces odwróconej osmozy przemysłowej? Osmoza jest w pełni naturalnym zjawiskiem, które występuje w każdym żywym organizmie. Osmoza to samorzutne przenikanie cząsteczek przez półprzepuszczalną błonę komórkową, której zadaniem jest wyrównanie ich stężenia. Przegroda, która stanowi barierę, przez którą przechodzą cząsteczki nazywana jest membraną. Jeżeli po jednej stronie wlejemy surową wodę, a po drugiej wodę z dodatkiem soli nastąpi zjawisko osmozy – cząsteczki przeniknął do czystej wody by wyrównać stężenie. Na czym w takim razie polega proces odwróconej osmozy? Stosując większe ciśnienie wyciskamy przez membranę cząsteczki wody, dzięki czemu uwalniamy ją od wszelkich zanieczyszczeń. Woda, która przez nią przejdzie jest prawdziwie czysta – pozbawiona groźnych bakterii, niebezpiecznych wirusów, metali ciężkich i innych szkodliwych drobnoustrojów. Właśnie w ten sposób działa stacja demineralizacji.

Szerokie zastosowanie

Odwrócona osmoza ma szerokie zastosowanie. To obecnie najbezpieczniejszy sposób filtrowania wody nie tylko w warunkach domowych, ale także przemysłowych. Czy warto zainwestować w stację demineralizacji wody? Odpowiedź jest tylko jedna – tak! Filtracja membranowa wykorzystywana jest w szeroko pojętym przemyśle. Niebawem stanie się jeszcze bardziej powszechna i pojawi się w każdym zakładzie. Ten rodzaj oczyszczania wody doskonale sprawdza się w przypadku odzysku wody słodkiej, która potrzebna jest nam nie tylko do życia, ale także do wykorzystania w przypadku różnorodnych procesów technologicznych. Stacja demineralizacji sprawia, że można uzyskać wodę pitną, nawet z wody o znacznym poziomie zasolenia i zanieczyszczenia.

 

szerokie zastosowanie

Zamów najlepszą na rynku przemysłową stację demineralizacji wody! Dzięki niemu woda zostanie oczyszczona ze wszelkich szkodliwych substancji. W bogatej ofercie Enfoos znajdują się stację RO, które bez trudu przefiltrują od 2000 do 600l/h. Maszyna wyposażona jest dodatkowo w układ do zmiękczana wody oraz hydrofor, który służy do podnoszenia ciśnienia cieczy. Stacją demineralizacji można zarządzać przy pomocy nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie sterownika z ekranem LCD. Jej obsługa jest niezwykle prosta, a specjalistyczne szkolenia są zbędne. Postaw na sprzęt, który sprawi, że woda będzie krystalicznie czysta – pozbawiona groźnych wirusów, niebezpiecznych bakterii, ciężkich metali i innych szkodliwych drobnoustrojów. Zaufaj producentowi, który cieszy się renomą i uznaniem. Gwarantujemy, że stacje demineralizacji wody są najwyższej jakości.

stacja deminaneralizacji w przemyśle

Stacje demineralizacji dla przemysłu

Firma Enfoos oferuje nie tylko wodę demineralizowaną. W naszej bogatej ofercie znajdują się także wysokiej klasy, nowoczesne i niezwykle wydaje maszyny przeznaczone dla przemysłu. Stacje demineralizacji wody znajdują swoje zastosowanie w wielu różnych przedsiębiorstwach. Proponujemy unikatowe rozwiązania i sprzęt wyprodukowany z wysokiej klasy elementów. W naszej ofercie znajdują się produkty zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu są bezawaryjne i niezawodne. Bogate doświadczenie sprawia, że wiemy jak zadowolić naszych klientów. Dbamy nie tylko o najwyższej jakości urządzenia, ale także profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów.

Zapraszamy do kontaktu!