Sprzedaż wody demineralizowanej

Nasza firma zajmuje się produkcją i dostawą wody demineralizowanej na terenie całej Europy. Dzięki wysokiej jakości naszej wody oraz błyskawicznej dostawie staliśmy się głównym dostawcą w wielu przedsiębiorstwach. Nasza woda demineralizowana ma szerokie zastosowania w wielu dziedzinach począwszy od botaniki, przez farmakologię a skończywszy na chłodnictwie. Wodę demineralizowaną dostarczamy w zbiornikach o pojemności 1000 litrów, tzw. mauzerach (IBC) lub w cysternach.

 

Do czego może służyć nasza woda demineralizowana:

  • woda demineralizowana do produkcji kosmetyków,
  • woda demineralizowana do galwanizacji,
  • woda demineralizowana do badań laboratoryjnych,
  • woda demineralizowana do maszyn CNC,
  • woda demineralizowana do układów chłodzenia,
  • woda demineralizowana do akumulatorów, baterii,
  • woda demineralizowana do produkcji glikoli.

Jak zamówić wodę demineralizowaną?

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz stacjonarną naszej wody demineralizowanej. Oferujemy niskie ceny dostawy i wysyłki kurierskiej. W naszej ofercie znajdują się również paletopojemniki 1000 L.

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami telefonicznie jeżeli potrzebujesz szybkiej dostawy wody demineralizowanej. Czekamy na Twój telefon od poniedziałku do soboty od 7:00 do 17:00

Napisz e-mail

Aby uzyskać wiążącą wycenę na dostawę wody demineralizowanej skontaktuj się z nami mailowo. W ciągu kilku chwil odeślemy Ci dokładną wycenę wraz z kosztami dostawy

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz kontaktowy. Gwarancja szybkiej odpowiedzi

Zbiorniki na wodę destylowaną

Naszą wodę demineralizowaną (destylowaną) przechowujemy i transportujemy wyłącznie w naszych paletopojemnikach (zbiorniki mauzer 1000 l). Tylko w ten sposób możemy zagwarantować najwyższą jakość naszego produktu. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych producentów zbiorników (Mzuzer, SCHÜTZ, Werit). Nasza oferta obejmuje sprzedaż zbiorników do wody demineralizowanej lub też ich dzierżawę. W przypadku dzierżawy zbiorników zapewniamy niskie koszty oraz 2 tygodnie od zamówienia gratis.

Cennik wody demineralizowanej sprzedaż

Poniżej przedstawiamy cennik naszej wody demineralizowanej. Cena za 1000 litrów jest ściśle uzależniona od zamawianej ilości. Naszym stałym Klientom oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty. Niskie ceny wraz z błyskawiczną i niezawodną dostawą uczyniły naszą firmę czołowym producentem wody demineralizowanej.

WP DataTables