Woda demineralizowana – producent

Firma Enfoss jest obecnie jednym z największych producentów wody demineralizowanej w Polsce. Wysoką jakość naszej wody doceniło już wielu Klientów zarówno z Polski jak i całej Europy. Wysoka wydajność naszych urządzeń oraz doskonale zorganizowany transport pozwala nam obsługiwać nawet największe zamówienia.

Jak produkujemy wodę demineralizowaną?

Wodę demineralizowaną produkujemy w najnowocześniejszy obecnie sposób za pomocą odwróconej osmozy. Zanim jednak woda zostanie poddana procesowi odwróconej osmozy przechodzi przez wkłady multifiltracyjne, które usuwają z niej cząstki większe od 5 mikrometrów. Następnie woda przefiltrowana podawana jest na węgiel aktywny, który usuwa z niej głównie chlor. Kolejnym etapem jest zmiękczanie wody surowej. Zmiękczona woda zostaje podana na membrany osmotyczne, w których krąży tak długo aż uzyskamy odpowiednią jakość wody demineralizowanej. Jakość wody demi jest na bieżąco monitorowana przez maszynę. Jeżeli przewodność przekracza zadany próg uruchamiany jest cykl płukania membran, co znacząco obniża przewodność wody demi.

 

Cennik wody demineralizowanej

Sprawdź aktualny cennik wody demineralizowanej. Atrakcyjna siatka rabatów przy większych i regularnych zamówieniach. Niskie koszty transportu oraz wysoka jakość wody demi

Zamów dostawę wody demi

Aby zamówić dostawę wody demineralizowanej do Twojej firmy wystarczy, że napiszesz nam wiadomość za pomocą naszego formularza kontaktowego, wyślesz maila lub zadzwonisz pod numer 785-243-912 bądź (32) 49-48-108

Dostawa wody demineralizowanej do 2000 litrów

Oferujemy błyskawiczną dostawę wody demineralizowanej, często nawet w dniu zamówienia. Niska cena oraz wysoka jakość naszej wody demineralizowanej to nasze atuty. Wodę destylowaną możemy przepompować do zbiornika Klienta za pomocą naszych wysokowydajnych pomp

Dostawa wody demineralizowanej całosamochodowa lub cysterną

Większe ilości wody demineralizowanej możemy dostarczyć w ciągu 2-3 dni. Wodę destylowaną dostarczamy najczęściej w naszych paletopojemnikach, dzięki czemu możemy zagwarantować jej czystość w momencie dostawy do Klienta.

Usługi związane z wodą demineralizowaną

Oferujemy całą gamę usług związanych z wodą demineralizowaną. Są to min. wymiana wody demi w układzie, zalewanie nowych instalacji wodą demineralizowaną, wtłaczanie wody destylowanej do obiegów chłodniczych. Posiadamy pompy o odpowiedniej wydajności oraz szereg elementów przyłączowych

b

Posiadamy certyfikaty

Woda demineralizowana ma szerokie zastosowanie w przemyśle różnego rodzaju. Producent powinien zagwarantować, że zakupiona przez klienta woda jest prawdziwie czyta i pozbawiona niebezpiecznych substancji. Do tego niezbędne są certyfikaty potwierdzające produkt wysokiej klasy. Dlatego koniecznie należy zamawiać wodę demineralizowaną u sprawdzonego producenta! Enfoos posiada ważne certyfikaty, pochodzące z niezależnych laboratoriów, które potwierdzają, że woda oczyszczona przy pomocy procesu odwróconej osmozy jest wolna od wirusów, bakterii, metali ciężkich i innych groźnych drobnoustrojów!

Sprawdzona metoda oczyszczania

Wodę demineralizowaną wytwarzamy na stacjach demineralizacji naszej produkcji. Pozwoliło nam to posiąść odpowiednią wiedzę aby dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości produkty. Woda demineralizowana produkowana jest w najnowszym standardzie technologicznym w oparciu o multifiltrację oraz odwróconą osmozę. Jakość uzyskiwanej wody demineralizowanej jest stale mierzona przez liniowy miernik przewodności a poszczególne partie są dodatkowo mierzone precyzyjnym miernikiem laboratoryjnym.

Szerokie zastosowanie

Nasza woda demineralizowana znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Począwszy od gałęzi związanych chłodzeniem maszyn do obróbki metalu, przez botanikę do produkcji różnorakich dalszych wyrobów.

W przemyśle grzewczym

W przemyśle grzewczym

woda demi chroni instalacje przed osadzaniem się kamienia kotłowego.

Woda demineralizowana jest wodą całkowicie miękką. Zapobiega tym samym osadzanie się kamienia kotłowego wewnątrz instalacji grzewczych. Co więcej posiada właściwości które prowadzą do rozpuszczenia obecnego już wewnątrz kamienia.
W przemyśle kosmetycznym

W przemyśle kosmetycznym

do wytwarzania kremów, płynów i maści

Woda (Aqua) stanowi bazę praktycznie wszystkich kosmetyków dostępnych na rynku. Jej zawartość to często  ponad 80% objętości danego wyrobu. Jest więc oczywistym, że musi to być woda najwyższe jakości.
Produkcja roztworów glikolowych

Produkcja roztworów glikolowych

Do rozcieńczania płynów glikolowych

Woda demineralizowana stanowi nawet 70% zawartości roztwory glikolowego. W zależności od wymaganego stężenia jest w odpowiedniej proporcji mieszana z odpowiednim glikolem.

Pozostałe możliwości

Woda demineralizowana sprawdza się także w roli nawilżacza powietrza, gdyż chroni przez powstawaniem nalotu wapiennego oraz ochrania grzałki przed osadzaniem się kamienia w nawilżaczach parowych. Wykorzystywana jest także w myjniach samochodowych, gdyż pomaga pozbyć się najtrudniejszych zabrudzeń. Woda demi sprawdza się także w trakcie mycia okien oraz elewacji w obiektach biurowych, handlowych i innych, gdzie powierzchnie szklane powinny być nienagannie czyste. Zwykła, nieoczyszczona woda połączona z środkami chemicznymi często zostawia nieestetyczne smugi, zabrudzenia oraz zacieki. Regularne stosowanie wody demineralizowanej do mycia okien i drzwi pozwala utrzymać nieskazitelną czystość oraz znacząco skrócić proces czyszczenia okien, gdyż nie ma potrzeby ich wycierania – woda demineralizowana szybko schnie i nie zostawia plam! Dzięki zastosowaniu oczyszczonej wody dbasz o środowisko, ponieważ minimalizujesz użycie środków chemicznych.

Jeżeli tematy związane z ekologią są dla Ciebie ważne, zapewne w Twoim domu lub firmie pojawiły się panele słoneczne. Aby działały one sprawnie i w efektywny sposób pobierały energię, należy o nie odpowiednio dbać. Czyszczenie paneli fotowoltaicznych przy pomocy wody demineralizowanej jest gwarancją ich sprawności oraz przedłużenia ich żywotności! Woda demi doskonale sprawdzi się także w pralniach – dzięki niej grzałki pralek będą wolne od kamienia, a tym samym będą działać znacznie dłużej niż przy użyciu zwykłej wody. Woda oczyszczona przy pomocy procesu odwróconej osmozy powinna znaleźć się także we wszystkich placówkach, które oferują zbiorowe żywienie. Dzięki niej zastawa stołowa będzie krystalicznie czysta!

Reasumując, woda demineralizowana jest ważną częścią życia. Zapewnia wysokiej jakości czystą, pozbawioną niebezpiecznych substancji wodę, z której korzystamy każdego dnia – nawilżając powietrze, wcierając w ciało kremy i balsami, myjąc samochód lub zażywając leki. Warto kupować wodę demineralizowaną od sprawdzonego producenta! Wówczas możesz mieć pewność, że nabywasz produkt najwyższej jakości!

Zaufaj sprawdzonej firmie, która cieszy się renomą i wieloma pozytywnymi opiniami otrzymanymi od zadowolonych klientów. Postaw na wodę demineralizowaną od najlepszego producenta! Napisz do nas lub zadzwoń jeszcze dziś!