woda destylowana producent

Woda destylowana producent

Oczyszczona woda jest nam niezbędna. Współcześnie wykorzystywana jest zarówno w wielkim przemyśle, jak i w domowym zaciszu. Dzięki niej powstają leki, kosmetyki i inne ważne dla naszego życia produkty. Gdzie kupić wodę destylowaną najwyższej jakości? Gdzie znaleźć producenta, który oferuje dobrze oczyszczoną wodę w atrakcyjnej cenie? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytania, znalazłeś się we właściwym miejscu!

ENFOSS

ENFOSS

Produkowana przez nas woda destylowana cieszy się uznaniem wśród klientów. Bogate doświadczenie oraz zaawansowany technologicznie sprzęt sprawia, że woda jest czysta i gotowa do wykorzystania w przemyśle, jak i domu. Dostarczana przez nas woda destylowana posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają jej wysoką jakość. Sprzedawana jest ona zarówno w mniejszych, jak i bardzo dużych zamówieniach, które obejmują 40-50 m3. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu omówienia zamówienia oraz jego wyceny. Oferujemy zarówno własny środek transportu, jak i ładujemy wodę destylowaną na samochód dostawczy lub ciężarowy klienta. Na życzenie klienta wypożyczamy także własny zbiornik.

Najwyższa jakość!

Decydując się na zakup wody destylowanej od producenta kieruj się jej jakością. Firma Enfoos oprócz wysokiej klasy wody destylowanej oferuje także wodę demineralizowaną, która otrzymywana jest przez proces odwróconej osmozy, który uwalnia wodę niemalże w 100% od szkodliwych substancji, ciężkich metali, groźnych wirusów i bakterii, w tym e-coli. W naszej bogatej ofercie znajdują się także nowoczesne stacje demineralizacji wody. Ich niewielki rozmiar sprawia, że są niezwykle praktyczne. W dodatku, wyposażone w nowoczesny wyświetlacz dotykowy, są bardzo proste w obsłudze. Twoi pracownicy nie będą musieli przechodzić specjalistycznych szkoleń! Stacje są energooszczędne, dlatego doskonale sprawdzą się w każdym zakładzie, który dba o środowisko i ceni ekonomiczne rozwiązania. Działamy na rynku od wielu lat i wiemy, jak spełniać oczekiwania klientów. Sprawdź pełną ofertę i zamów wodę destylowaną prosto od producenta!

Czym charakteryzuje się woda destylowana i gdzie można ją wykorzystać?

Woda destylowana podlega procesowi destylacji – najpierw „surowa” ciesz podgrzewana jest do temperatury 100 stopni a następnie zamieniania w parę wodną. Producent powinien zadbać, aby proces destylacji przebiegł jak najskuteczniej. W ten sposób otrzymuje się oczyszczoną, destylowaną wodę. Jest ona wolna od wielu zanieczyszczeń, groźnych bakterii oraz wirusów. Wciąż zawiera gazy rozpuszczone, takie jak tlen, azot oraz dwutlenek węgla.

Oczyszczona w ten sposób woda może być wykorzystywana zarówno w przemyśle, jak i prywatnym domu, na przykład do czyszczenia żelazka parowego, w ogrodnictwie, akwarystyce lub do nawilżaczy powietrza. Woda destylowana jest bardzo często sprzedawana przez producentów wielkim firmom zajmującym się między innymi tworzeniem leków oraz kosmetyków. Oprócz przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, woda destylowana sprawdza się także przy wszelkich szklanych wyrobach – bombkach choinkowych, kryształowych lustrach i innych. Ilość zastosowań wody destylowanej jest naprawdę ogromna!